AKTUALNOŚCI

Pożegnanie Bogdana Surówki

29 marca 2021

Z głębokim żalem informuję, że w dniu 28 marca 2021 odszedł od nas Bogdan Surówka – Wspólnik i Członek Zarządu Fabryki Maszyn i Urządzeń Przemysłowych “FAMAD” Sp. z o.o. z siedzibą w Paczkowie. Miał 65 lat.     Bogdan Surówka  poświęcił całe życie zawodowe firmie FAMAD Paczków. Przez ponad 40 lat pracy przeszedł wszystkie szczeble kariery […]

Z głębokim żalem informuję, że w dniu 28 marca 2021 odszedł od nas Bogdan Surówka – Wspólnik i Członek Zarządu Fabryki Maszyn i Urządzeń Przemysłowych “FAMAD” Sp. z o.o. z siedzibą w Paczkowie. Miał 65 lat.

    Bogdan Surówka  poświęcił całe życie zawodowe firmie FAMAD Paczków. Przez ponad 40 lat pracy przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej od stanowisk związanych z produkcją po stanowiska związane z marketingiem i sprzedażą. Współpracując z wiodącymi firmami przemysłu drzewnego zdobył ogromną wiedzę dotyczącą nowoczesnych technologii, co pozwoliło mu wdrożyć w tych firmach wiele innowacyjnych rozwiązań, oferowanych przez FAMAD Paczków.
Zawsze był blisko swoich klientów, budując z wieloma z nich przyjacielskie relacje.

    Bogdan Surówka był z nami od pierwszych chwil działalności naszego Stowarzyszenia. Był człowiekiem zaangażowanym w rozwój polskiego przemysłu maszyn i narzędzi do obróbki drewna. Bardzo mocno wspierał działalność Stowarzyszenia DROMA, zwłaszcza w zakresie organizacji branżowych imprez targowych.

     Zawsze ceniłem sobie dyskusje z Bogdanem na temat różnych koncepcji promocji polskiego przemysłu maszyn i urządzeń do obróbki drewna.  Szczególnie miło wspominam nasze ostatnie spotkanie w ubiegłym roku w Paczkowie.  Bogdan jak zwykle  z pasją  przedstawił mi wiele projektów, które zamierzał zrealizować.
Zawsze pełen planów na przyszłość.  I takim pozostanie w naszej pamięci.

  Trudno jest pisać o Bogdanie w czasie przeszłym…

Żegnaj Bogdanie. Spoczywaj w pokoju.

Andrzej Półrolniczak