AKTUALNOŚCI

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska DROMA na targach WinDoor-tech!

11 lutego 2019

Na zbliżających się Targach Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech 2019 Stowarzyszenie DROMA będzie posiadało stoisko informacyjne, zlokalizowane w pawilonie 5A – nr stoiska 12 B.

Targi WinDoor-tech odbywają się w cyklu dwuletnim, w tym sam czasie co targi BUDMA,  i są okazją do zaprezentowania technologii i maszyn do produkcji okien i drzwi a także szeroko rozumianej obróbki drewna.

Na stoisku DROMA będzie można wdrożyć w ofertę produktową członków Stowarzyszenia oraz zapoznać się ze zrealizowanym przez DROMA projektem TESAMA.

TeSaMa to międzynarodowy projekt badawczy zrealizowany przez stowarzyszenie DROMA we współpracy z Państwowym Instytutem Badawczym – Centralny Instytut Ochrony Pracy, Institute for Management Cybernetics e. V. oraz Fraunhofer Institut für Produktionstechnologie. Celem nadrzędnym projektu był wzrost bezpieczeństwa pracy przy projektowaniu i obsłudze maszyn i narzędzi do obróbki drewna. Projekti był finansowany w ramach inicjatywy CORNET poprzez: Arbeitsgemeinschaft industrieller Forschungsvereinigungen e.V. oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska DROMA – pawilon 5A, stoisko 12 B w dniach 12-15.02.2019 r.