AKTUALNOŚCI

InfoTEC CNC wraz z InfoTEC ENGINEERING obecni na Targach Drema 2021!

14 września 2021

InfoTEC CNC oraz InfoTEC ENGINEERING wezmą udział na Targach Drema 2021! Na tegoroczną edycję przygotowują wiele nowości i innowacji, w tym: nowy model maszyny CNC, która będzie zintegrowana w Cyfrowej Stolarni mieszczącej się na 200mkw! Zaprezentują także zautomatyzowaną linię do automatycznego nakładania kleju na stelaż meblowy w procesie naklejania pianki tapicerskiej oraz objętą zgłoszeniem patentowym […]

InfoTEC CNC oraz InfoTEC ENGINEERING wezmą udział na Targach Drema 2021! Na tegoroczną edycję przygotowują wiele nowości i innowacji, w tym: nowy model maszyny CNC, która będzie zintegrowana w Cyfrowej Stolarni mieszczącej się na 200mkw! Zaprezentują także zautomatyzowaną linię do automatycznego nakładania kleju na stelaż meblowy w procesie naklejania pianki tapicerskiej oraz objętą zgłoszeniem patentowym zrobotyzowaną linię do zbijania elementów stelaży meblowych. Oprócz zapoznania się z rozwiązaniami, które już teraz rewolucjonizują branżę meblarską, będzie to doskonała okazja, aby się spotkać i porozmawiać o jej przyszłości.

InfoTEC ENGINEERING jest producentem oraz integratorem rozwiązań do automatyzacji i robotyzacji procesów produkcji. Tworzy synergię pomiędzy doświadczeniem klienta a wiedzą swojego zespołu specjalistów, która pozwala dostarczyć systemy precyzyjnie dopasowane do klienta i jego potrzeb technologicznych. InfoTEC ENGINEERING specjalizuje się w robotyzacji i automatyzacji procesów produkcji związanych z produktami drewnopochodnymi, tj. m.in.: meble tapicerowane oraz skrzyniowe, meble ogrodowe, domy prefabrykowane, stolarka budowlana. Przy projektowaniu parku technologicznego szczególną uwagę zwraca także na współpracę robota z człowiekiem, a nie jego zastępowanie oraz na ergonomię i bezpieczeństwo pracy pracownika.