AKTUALNOŚCI

Lazzoni Group Sp. z o.o. nowym Członkiem Stowarzyszenia DROMA

21 kwietnia 2022

20 kwietnia 2022, podczas spotkania  Zarządu oraz Członków Wspierających Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA, Zarząd Stowarzyszenia podjął  uchwałę o przyjęciu do Stowarzyszenia  LAZZONI GROUP SP. Z O.O.  SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Pcimiu. Lazzoni Group to polski producent wiertarek przemysłowych stworzonych dla branży meblarskiej. Specjalizuje się w zakresie wiertarek przelotowych, […]

20 kwietnia 2022, podczas spotkania  Zarządu oraz Członków Wspierających Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA, Zarząd Stowarzyszenia podjął  uchwałę o przyjęciu do Stowarzyszenia  LAZZONI GROUP SP. Z O.O.  SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Pcimiu.

Lazzoni Group to polski producent wiertarek przemysłowych stworzonych dla branży meblarskiej. Specjalizuje się w zakresie wiertarek przelotowych, wiertarek CNC, a także automatyzacji procesu wiercenia. Oprócz szerokiego wachlarzu maszyn w standardowej konfiguracji, Lazzoni Group produkuje również maszyny customowe oraz głowice wiertarskie bazując na rysunkach elementów otrzymanych od klienta.