AKTUALNOŚCI

Spotkanie  Zarządu oraz Członków Wspierających Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA.

21 kwietnia 2022

W dniu 20 kwietnia 2002 roku zakończyło się w Golinie koło Jarocina dwudniowe spotkanie  Zarządu oraz Członków Wspierających Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA. Podczas spotkania Członkowie Stowarzyszenia  omówili Program obchodów 30  rocznicy powstania Stowarzyszenia DROMA, która przypada w tym roku. W programie obchodów przewidziano m.in. konferencje i spotkania, promujące polski […]

W dniu 20 kwietnia 2002 roku zakończyło się w Golinie koło Jarocina dwudniowe spotkanie  Zarządu oraz Członków Wspierających Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA.

Podczas spotkania Członkowie Stowarzyszenia  omówili Program obchodów 30  rocznicy powstania Stowarzyszenia DROMA, która przypada w tym roku. W programie obchodów przewidziano m.in. konferencje i spotkania, promujące polski przemysł maszyn i narzędzi do obróbki drewna. Główne uroczystości zaplanowano podczas zbliżających się targów DREMA 2022. Zakończenie obchodów nastąpi podczas Kongresu Federacji EUMABOIS w Krakowie, którego Stowarzyszenie DROMA jest głównym organizatorem.

W czasie spotkanie Członkowie Wspierający Stowarzyszenia  DROMA omówili również przygotowania do tegorocznej edycji targów DREMA. Członkowie Stowarzyszenia podczas targów DREMA 2022 zaprezentują swoją ofertę produktową na wspólnej powierzchni w pawilonie 5.